Městský obvod Plzeň 8 - Černice
ÚvodV Lidovém domě se bavili senioři z Černic

V Lidovém domě se bavili senioři z Černic

Posezení s hudbou pro dříve narozené uspořádal v pátek 27. ledna 2023 M0 Plzeň 8 - Černice. Společenské odpoledne plné hudby se uskutečnilo v Lidovém domě, kde se sešlo přes 50 místních seniorů. Na setkání nechybělo vedení obvodu v čele se starostou Ing. Vladislavem Sloupem. Na úvod starosta pozdravil přítomné, poděkoval jim za to, že přijali pozvání organizátorů a popřál jim příjemnou zábavu.

Účastníky poté potěšily svým vystoupením děti ze ZŠ a MŠ Tyršova. Zatančily jim členky tanečního kroužku pod vedením ředitelky školy Věry Šimečkové a další předvedly svoje umění hry na ukulele pod taktovkou Tomáše Hanzlíčka.

Odpoledne pokračovalo vystoupením pěveckého sboru Jamáček z Mezigeneračního a dobrovolnického centra TOTEM se sbormistryní M. Kudrnovou. Zbytek setkání zpestřilo duo Perla revival hrou na housle a na harmoniku. Směsicí známých lidových i populárních písní udělaly oba soubory radost všem přítomným, kteří si je s nimi s chutí zazpívali. Nechybělo ani bohaté občerstvení, které připravil městský obvod.

Na setkání dorazily i členky Klubu 65+, který je součástí aktivit rodinného centra Na Schodech. „Na akci se jim líbilo a mimo jiné je namotivovala k tomu, aby na příští podobné setkání připravily vlastní hudební program,“ poznamenala ředitelka rodinného centra Na Schodech Olga Mourková.

Posezení pro dříve narozené městský obvod pořádá již tradičně. Ve spolupráci s rodinným centrem Na Schodech organizuje pro seniory i další akce. Letos je mimo jiné plánován zájezd do Kutné Hory.

Celá fotogalerie ZDE.

Poslední aktualizace: 3. 2. 2023, Martina Majerníková


COVID-19

Aktuální opatření – informace pro občany